Legal Course " Από τη σύνταξη ενός δικογράφου μέχρι τη κατάθεση του"
Αγαπητό αναγνωστικό κοινό και φίλοι του Περιοδικού μας,
Η «Υπαγωγή», σε συνεργασία με τον τομέα Ακαδημαϊκών Δραστηριοτήτων της ELSA Komotini, θα διοργανώσει για τρίτη συνεχόμενη χρονιά την Τρίτη 5 Δεκεμβρίου 2023 Σεμιναριακά Μαθήματα (Legal Courses) στον χώρο του Πανεπιστημίου και συγκεκριμένα στο αμφιθέατρο "Στεφάνου Παύλου" (τέως αμφιθέατρο 7) με θέμα: «Από τη σύνταξη ενός δικογράφου μέχρι τη κατάθεσή του».
🔹Η συμμετοχή σας στα Σεμιναριακά Μαθήματα απαιτεί προεγγραφή, η οποία γίνεται με τη συμπλήρωση της παρακάτω φόρμας συμμετοχής: https://forms.gle/tYa4APmry45pP9ch6 την οποία θα βρείτε στο bio αλλά και στη σελίδα μας στο Facebook.
🔹Ο αριθμός των συμμετεχόντων θα είναι περιορισμένος, και θα τηρηθεί σειρά χρονικής προτεραιότητας!
🔹Καταληκτική προθεσμία υποβολής των δηλώσεων συμμετοχής ορίζεται η Κυριακή 3 Δεκεμβρίου 2023 .
🔹Τα άτομα που θα επιλεγούν θα ενημερωθούν με προσωπικό e-mail.
Για οποιαδήποτε απορία μπορείτε να απευθυνθείτε στην ηλεκτρονική διεύθυνση του Περιοδικού μας: per.ypagogi@gr.elsa.org ή να αποστείλετε προσωπικό μήνυμα στις σελίδες μας σε Instagram & Facebook.
![](https://f2036ad34a.clvaw-cdnwnd.com/d8215119122cd17527be984fe621cee1/200000758-5743657438/Brown%20Simple%20About%20Me%20Poster%20%28Portrait%29%20%286%29%20%282%29.png?ph=f2036ad34a)